Bemar Kariyer Şişli Telefonu

0212 234 78 78

Bemar Kariyer Şişli Adresi Nerede?

Halaskargazi Caddesi No:145 Kat:3 Osmanbey Şişli / İstanbul

Microsoft Office Eğitimlerin'de %50 indirim Fırsatı!

İş hayatının vazgeçilmezi olan Microsoft Office programlarının gösterildiği bu eğitimde katılımcılar uygulamalı bir şekilde programlara hakim olmaktadır. İş hayatında veya özel yaşamında bilgisayarı kullanan veya kullanması öngörülen herkesin katılabileceği bir programdır.
Microsoft Office eğitimi kullanıcılara Microsoft işletim sistemi ve ofis ürünleri ile ilgili başlangıç seviyede bilinmesi gereken her şeyi kapsayan bir programdır. 
Temel bilgisayar bilgisi oluşturmaya, katılımcıların ofis ortamında ihtiyaç duyacakları temel becerileri kazandırmayı amaçlayan bir programdır. 

Kurs İçerik ve Konuları

Bilgisayar kullanma becerisine ihtiyaç duyan herkes için içeriklendirilmiş temel bir program. Bilgisayarla ilgili becerilerini geliştirmeye ve uzman olmayı düşünenler için başlangıç noktası olarak düşünülebilir.
MICROSOFT OFFICE programını başarıyla bitirenler, Microsoft işletim sistemini kullanabilir, belgeler düzenleyebilir, tablolar, grafikler, sorgulamalar oluşturabilir, etkili sunumlar hazırlayabilir, veritabanı uygulaması geliştirebilir, kartvizit/broşür gibi çalışmalar yapabilir, Outlook sayesinde e-posta trafiğini yönlendirebilir, internet explorer ile interneti iş ve bireysel ihtiyaçları doğrultusunda etkin bir şekilde kullanabilir.

142218 kişi bu kursu inceledi

Bu kursu sosyal medyada paylaşın

Facebook Twitter Google +

Bemar Kariyer Şişli Sizi Arasın

Bu Kurs İçin Yapılan Yorumlar

Bu Kurs İçin Yorum Yapın

Mesajınız

Adınız & Soyadınız

E-mail adresiniz

Eğitim Veren Popüler Yerler/Kurslar

Dans Eğitimi
Müzik Eğitimi
Güzellik Eğitimi
Güzel Sanatlar Eğitimi
Yabancı Dil Eğitimi
Spor Eğitimi
Bilgisayar Eğitimi
Meslek Eğitimi
Hayvan Eğitimi
Rehabilitasyon Eğitimi

© 2015 Egitimi.net, All rights reserved.

Tasarım ve Kodlama Talha Keskin